Akcie a zľavy
Kategórie

Komunikácia

4,– 
Bežná cena
 
5,– 
Ušetríte
 
20% (1,– )
U dodávateľa
Vyexpedujeme zvyčajne do 10 pracovných dní
Pridať do zoznamu priani
Rok vydania
2018
Jazyk
Slovenský
Počet strán
56
Rozmery
168 x 230 mm
Hmotnosť
0,12 kg
EAN kód
9788779685444
Číslo produktu
336201

L. Ron Hubbard napísal: „Človek je do tej miery živý, do akej dokáže komunikovať.“ A komunikácia je tá stránka života, ktorú preskúmal naozaj veľmi dôkladne a o tejto dôležitej téme napísal nespočetné množstvo prác. Schopnosť komunikovať je veľmi dôležitá v každej oblasti medziľudských vzťahov. Koniec koncov, komunikácia je v skutočnosti jediná činnosť, ktorá je pre všetkých ľudí rovnaká.

Prínos efektívnej komunikácie je príliš rozsiahly na to, aby sme ho tu uviedli v najväčšej úplnosti, pretože obohacuje všetky stránky života, od osobných až po pracovné. Schopnosť komunikovať je základom úspechu v každej činnosti.

V tejto brožúrke sa dozviete, z čoho sa skladá správna komunikácia a ako rozpoznať nesprávnu komunikáciu, dozviete sa, z akých častí sa komunikácia skladá a ako ich použiť. Tiež sa dozviete, prečo viac, a nie menej, komunikácie prináša jednotlivcovi väčšiu slobodu.

Táto brožúrka tiež obsahuje mnohé cvičenia vyvinuté pánom Hubbardom, ktoré zvyšujú úroveň komunikácie a majú obrovské praktické využitie v živote. Dôkladné porozumenie týmto údajom vám poskytne nástroje, ktoré môžete používať po celý život.

 

Knihy rovnakého autora

Ako riešiť konflikty

Ako riešiť konflikty

4,– 
Zľava 20%
Vyšetřování

Vyšetřování

5,26 
Zľava 20%
Manželství

Manželství

5,26 
Zľava 20%
Děti

Děti

5,26 
Zľava 20%
Co je příčinou útlaku

Co je příčinou útlaku

5,26 
Zľava 20%

Recenzie čitateľov

[zmeniť]
:
Created by run.skHore