Akcie a zľavy
Kategórie

Manažérska ekonomika

ako teória obohacovaná skúsenosťami a trendmi v manažmente

15,81 
Bežná cena
 
18,60 
Ušetríte
 
15% (2,79 )
Vypredané
Rok vydania
2017
Jazyk
Slovenský
Počet strán
258
Väzba
Pevná
Rozmery
176 x 250 mm
Hmotnosť
0,58 kg
ISBN
978-80-7552-807-0
EAN kód
9788075528070
Číslo produktu
327427
Aj vy máte veľké a nevšedné očakávania od ekonomiky? Ak áno, tak práve manažérska ekonomika predstavuje veľmi veľkú podporu dosiahnutia týchto očakávaní.

Kniha ,,Manažérska ekonomika ? ako teória obohacovaná skúsenosťami a trendmi v manažmente“ spracúva základné pohľady na manažérsku ekonomiku ako na ekonomiku, ktorá je obohatená o metódy a postupy uplatňované manažérmi v rámci výkonu svojich manažérskych funkcií. Cieľom manažérskej ekonomiky je sústavne zdokonaľovať a rozvíjať jednotlivé manažérske funkcie, pretože manažéri v súčasnosti poskytujú rôzne špecifické prínosy pri dosahovaní hlavných cieľov podniku. Môžeme povedať, že v súčasnosti, keď spoločnosťou otriasajú rôzne technologické, prírodné a ďalšie zmeny, závisí kvalita podnikových procesov práve od kvality ľudských zdrojov, od vedomostí, schopností a kvality práce manažérov a jednotlivých pracovníkov podniku.

Pozícia manažérov sa v súčasnosti stáva veľmi dôležitou, pretože vytvárajú základné hodnoty podniku, ktoré pozitívne vnímajú nielen majitelia, ale aj zákazníci, stále hľadajú nové možnosti uplatnenia podniku na trhu, venujú sa rozvíjaniu svojich schopností a zručností, ktoré následne pretavujú do zdokonaľovania manažérskej ekonomiky.

Recenzie čitateľov

[zmeniť]
:
Created by run.skHore