Akcie a zľavy
Kategórie

Milujeme Slovensko

12,67 
Bežná cena
 
14,90 
Ušetríte
 
15% (2,23 )
Na sklade
Vyexpedujeme do 24 hodin
Pridať do zoznamu priani
Rozmery
23 x 23 x 5,3 cm
EAN kód
8588005411400
Číslo produktu
323784

Spoločenská hra - Milujeme Slovensko prináša zábavu a preverí vaše vedomosti.

Na hráčov pri potulkách Slovenskom čakajú zaujímavé úlohy. Kúpou jaskyne, bane, prístavu či lanovky sa stanete veľkým investorom, ktorý však so svojím majetkom a peniazmi musí zaobchádzať efektívne, aby mu zisk rástol a aby si vytvoril rezervu peňazí na úlohy, ktoré ho čakajú počas hry.

Kúpa nehnuteľností vám zabezpečí výnosy od spoluhráčov. Karty ŠPZ preveria váš prehľad a vaše vedomosti v oblasti štátnych poznávacích značiek všetkých okresov Slovenska. Karty sú navyše okorenené vlastnou stávkou a momentom risku. Vaše znalosti a financie môžu rozšíriť kvízové otázky o Slovensku, pri ktorých sa stretnete s rôznymi historickými a súčasnými faktami, zaujímavosťami a postavami viažucimi sa k Slovensku.

Hra naučí investovať a rozumne zaobchádzať s financiami, rozšíri poznatky o krajine, zabaví a ponúkne príležitosť tráviť čas v kruhu vašej rodiny a priateľov.

  • Hra obsahuje: 1 herný plán, 72 kariet ŠPZ, 4 hracie figúrky v 4 farbách, 1 návod na hru, 18 kariet nehnuteľností, 72 kariet kvízových otázok, 1 hraciu kocku, strieborné a zlaté mince

Kúpené spolu s

Recenzie čitateľov

[zmeniť]
:
Created by run.skHore