Akcie a zľavy
Špeciálne ponuky
Kategórie

Etika a kondície

4,– 
Bežná cena
 
5,– 
Ušetríte
 
20% (1,– )
U dodávateľa
Vyexpedujeme zvyčajne do 10 pracovných dní
Pridať do zoznamu priani
Rok vydania
2018
Jazyk
Slovenský
Počet strán
32
Rozmery
168 x 230 mm
Hmotnosť
0,12 kg
EAN kód
9788776876401
Číslo produktu
336196

"V Scientológii máme základnú technológiu etiky. Jednotlivec sa môže túto technológiu naučiť, môže sa ju naučiť vo svojom živote používať a môže si potom dať svoju vlastnú etiku do poriadku, zmeniť svoj stav a začať svojím vlastným úsilím smerovať nahor smerom k prežitiu.“ L. Ron Hubbard

To, že etika je mätúci predmet, človek zistil už dávno. A ešte viac mätúcim sa stal v posledných desaťročiach. Ako môže človek vedieť, či je to, čo robí, správne alebo nesprávne? Keď vidí nečestných ľudí, ktorí sú pri moci, ako oslobodzujú zločincov a ako sú zavrhované tradičné hodnoty, možno cíti, že by mal nájsť cestu, ktorou by mohol ľahko uniknúť. „Keď druhí podvádzajú na svojich daniach, tak prečo by som ja nemohol tiež?“ „Ostatné deti tiež kradnú v obchode, tak čo?!“ Ale bez ohľadu na všetko ostatné človek musí žiť sám so sebou. Ako si môže byť istý pri toľkých nátlakoch, ktoré sú naňho vyvíjané, že to, čo si zvolil, je najlepšie pre neho, jeho rodinu a pre každú stránku jeho života a jeho budúcnosti?

L. Ron Hubbard dosiahol v oblasti etiky prevratný objav, ktorý zahŕňa nielen zjednodušenie a usporiadanie tohto predmetu, ale aj vyvinutie funkčnej technológie, ktorá sa dá používať v každodennom živote, technológie, ktorá prináša väčšie šťastie, prosperitu a prežitie.

Knihy rovnakého autora

Ako riešiť konflikty

Ako riešiť konflikty

4,– 
Zľava 20%
Vyšetřování

Vyšetřování

5,26 
Zľava 20%
Manželství

Manželství

5,26 
Zľava 20%
Děti

Děti

5,26 
Zľava 20%
Co je příčinou útlaku

Co je příčinou útlaku

5,26 
Zľava 20%

Recenzie čitateľov

[zmeniť]
:
Created by run.skHore